Autoryzowany serwis Mitsubishi Electric

Jesteśmy oficjalnym partnerem oraz autoryzowanym serwisem Mitsubishi Electric.

W myśl producenta stawiamy na innowacyjność oraz ekologiczne rozwiązania.

Regularne przeglądy zapewniają maksymalna wydajność i zminimalizują ryzyko wystąpienia awarii.

Zalecamy regularną konserwację i serwis

Pompa ciepła zamontowana w pomieszczeniu

Dzięki wysoko rozwiniętemu programowi szkoleniowemu, na bieżąco podnosimy własne kwalifikacje oraz zdobywamy wiedzę na temat poszczególnych produktów Mitsubishi Electric. Kompetencje techniczne, mocne partnerstwo i kwalifikacje pracowników – w połączeniu tworzą podstawę działalności naszej firmy. W trosce o zagwarantowanie prawidłowego funkcjonowania zarówno pomp ciepła Mitsubishi Electic, jak i urządzeń klimatyzacyjnych jesteśmy w stanie zaproponować Państwu usługi w zakresie konserwacji oraz stałego serwisu klimatyzacji domowej i pomp ciepła - zarówno gwarancyjnego, jak i pogwarancyjnego.

Profesjonalny serwis i naprawa naszych urządzeń

Oferujemy serwis pomp ciepła Mitsubishi oraz Hitachi. Zajmujemy się także profesjonalną naprawą klimatyzacji. Nasze usługi wykonujemy kompleksowo, bazując przy tym zarówno na specjalistycznej wiedzy, jak i na wieloletnim doświadczeniu w branży. Podczas naszej pracy przykładamy ogromną uwagę do każdego szczegółu, aby mieć pewność, że oddajemy naszym klientom sprawną klimatyzację po naprawie. Kompleksowe podejście to gwarancja zadowolenia z usługi. Zarówno w przypadku klimatyzacji w domu, jak i pomp ciepła - serwis przeprowadzany jest w taki sposób, aby ewentualne usterki zostały jak najszybciej wykryte. Prawidłowe działanie naszych urządzeń jest dla nas niesamowicie ważne.

Serwis pompy ciepła i klimatyzacji - co ile?

Klienci często nas pytają, kiedy należy przeprowadzać serwis klimatyzacji w domu czy budynku użyteczności publicznej czy też przegląd techniczny pompy ciepła. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu doradzamy, aby przeglądy urządzeń wykonywać dwa razy w roku. W przypadku niekorzystnego środowiska pracy, obowiązkowe przeglądy pomp ciepła powinny odbywać się co trzy miesiące. Tak regularne sprawdzanie pozwoli utrzymać urządzenia w dobrym stanie technicznym. W ten sposób z łatwością będzie można wychwycić wszelkie usterki, zanim pojawi się potrzeba gruntownej i kosztownej naprawy klimatyzacji w domu lub miejscu pracy.

Warto zaufać fachowcom i powierzyć przegląd klimatyzacji w domu lub budynku firmy w Lublinie oraz jej serwis profesjonalistom Romitex!

Mitsubishi Electric

Zapraszamy do kontaktu!

serwis@romitex.pl
tel. +48 791 921 712

Kontakt >>